Кривенко Максим Ігорович

Дата народження: 24.05.1992
Дата загибелі: 29.08.2014
Звання: Солдат
Підрозділ: 3-й окремий полк спеціального призначення
Місце проживання: Кіровоград, Кіровоградська область, Україна
Місце загибелі: Іловайськ, Донецька область, Україна
Сім'я: Батьки

Після закінчення Степнянської загальноосвітньої школи Максим Кривенко проходив військову службу в першому Президентському полку у місті Києві. З квітня 2013 року служив за контрактом у військовій частині міста Кіровограда. Був відправлений в зону бойових дій в середині квітня 2014 року в складі третього батальйону розвідувально-штурмової бригади десантників у місто Артемівськ, де його група охороняла танкову частину. Перебував там близько 2 місяців. Далі команду Максима було відправлено у село Олексіївка до опорного пункту. Звідти їх невеликими групами відправляли на завдання у різні села, міста зони антитерористичної операції. Останнім таким завданням було місто Іловайськ.

Загинув 29 серпня 2014 р. під час виходу з Іловайського котла т.зв. "зеленим коридором" на дорозі поміж с.Многопілля - с.Червоносільське. Похований в м. Кіровоград,на Алеї Слави Рівнянського кладовища.

Кіровоград попрощався з Героями, які влітку загинули під Іловайськом та Сніжним

Указом Президента України № 436/2015 від 17 липня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Версія для друку

Показати: