Катрич В’ячеслав Степанович

Дата народження: 10.03.1979
Дата загибелі: 29.08.2014
Звання: Сержант міліції
Підрозділ: Батальйон патрульної служби міліції особливого призначення "Миротворець" ГУМВС України в Київській області
Місце проживання: Калинівка, Вінницька область, Україна
Місце загибелі: Іловайськ, Донецька область, Україна
Сім'я: Батьки, старший брат, дружина, син (2004 р.н.)

В’ячеслав пройшов строкову військову службу у дислокованому у його рідному місті полку спеціального призначення «Ягуар» внутрішніх військ МВС України. Після подій Революції Гідності, відгукнувшись на запрошення свого однополчанина з часів служби у ВВ, командира БПСМОП «Миротворець» Андрія Тетерука, 1 липня 2014 р. добровольцем став до лав батальйону. Він запам’ятався колегам як надійний товариш, добродушна, чуйна людина, у якій із перших хвилин спілкування відчувалися серйоз­ний характер і прихована сила...

Стаття про В’ячеслава в тижневику МВС України «Іменем Закону» № 43 (23.10.2014 р.) (файл pdf).

Обставини загибелі: Загинув 29-го серпня 2014 р. під час виходу з Іловайського котла т.зв. "зеленим коридором" під час обстрілу російськими десантниками у х. Горбатенко. Був тимчасово похований місцевими мешканцями на кладовищі х. Горбатенко разом з бійцями батальйонів "Миротворець" та "Світязь". 15-го вересня 2014 р. тіло Катрича В.С. було ексгумовано та привезено до Запоріжжя пошуковцями Місії "Евакуація-200" ("Чорний тюльпан").

Указом Президента України № 747/2014 від 29 вересня 2014 р., "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Версія для друку

Показати: