Помінкевич Сергій Петрович

Дата народження: 31.07.1977
Дата загибелі: 29.08.2014
Звання: Рядовий міліції
Підрозділ: 1-й резервний батальйон Північного оперативно-територіального об’єднання НГУ
Місце проживання: Луцьк, Волинська область, Україна
Місце загибелі: Іловайськ, Донецька область, Україна
Сім'я: Мати, дружина, дві доньки (2000 та 2013 р.н.)

Народився 31 липня 1977 року у Луцьку. Закінчив Луцький кооперативний технікум, отримав спеціальність "товарознавець". До роти "Світязь" прийшов разом зі своїм кумом Віктором Кривцуном. За знання чеської мови отримав позивний Чех. Сергій був невибагливим до умов і надійним тилом для своїх колег по зброї.

Загинув під час артилерійського обстрілу російськими військами під час прориву з оточення під Іловайськом (Донецька область). Бійці роти "Світязь" були у складі двох частин колони. Перша потрапила під артобстріл під селом Червоносільське, друга вийшла в сторону міста Комсомольське, де теж була розстріляна.

Вважався зниклим безвісті, знайдений серед похованих 1 жовтня під Запоріжжям невідомих героїв АТО. 27 грудня з воїнами попрощались в Луцьку. Похований на малій Батьківщині.

"Невідомі солдати" роти "Світязь" повернулися на Волинь у цинкових трунах - спогади про полеглих героїв роти "Світязь"

Указом Президента України № 213/2015 від 9 квітня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіонализм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом "За мужність" III ступеня (посмертно).

Версія для друку

Показати: