Брус Тарас Романович

Дата народження: 24.05.1987
Дата загибелі: 29.08.2014
Звання: Рядовий міліції
Підрозділ: Полк патрульної служби міліції особливого призначення "Дніпро-1"
Місце проживання: Львів, Львівська область, Україна
Місце загибелі: Іловайськ, Донецька область, Україна
Сім'я: Батьки, брат

Народився у с. Баня Лисовицька Стрийського району Львівської області. Закінчив Львівську комерційну академію. Був приватним підприємцем. З першого дня був активним учасником Революції Гідності. Потім був волонтером на Сході, задля допомоги війську навіть продав власну кав'ярню у Львові. Згодом сам став бійцем батальйону "Дніпро-1".

За словами товариша загиблого бійця, народного депутата Володимира Парасюка, при виході з Іловайського котла почався обстріл, але Тарас не розгубився, взяв ініціативу на себе, вирвався вперед колони і витягнув людей в безпечне місце. Та проїхавши кілька кілометрів, хлопці знову потрапили під ворожі кулі. Тарас першим почав відстрілюватись, навіть коли в нього попали, він все одно продовжував вести вогонь, до останнього.

Батьки шукали Тараса з 29 серпня. Думали, що син міг потрапити у полон. Звертались в усі можливі пошукові служби, однак на початку грудня його впізнали на фото з моргу. Виявилось, Тарас уже був похований у Запоріжжі. На прохання родичів провели ексгумацію, і тіло перевезли до Львова. 20 грудня з героєм попрощались у Гарнізонному храмі св. ап. Петра та Павла, а 21 грудня поховали на кладовищі рідного села.

Тарас Брус - присвята пам'яті (відео)

Указом Президента України №873/2014 від 14.11.2014р. "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та незламність духу" нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно).

Версія для друку

Написати родині Додати інформацію
Показати: