Ляшук Максим Володимирович

Дата народження: 18.05.1989
Дата загибелі: 29.08.2014
Звання: Лейтенант міліції
Підрозділ: 1-й резервний батальйон Північного оперативно-територіального об’єднання НГУ
Місце проживання: Острожець, Рівненська область, Україна
Місце загибелі: Іловайськ, Донецька область, Україна
Сім'я: Дружина, син (2012 р.н.)

Народився у Луцьку. Закінчив Луцький інститут розвитку людини університету "Україна", спеціальність - "фізична реабілітація". Після служби у лавах Збройних Сил України служив у спецпідрозділах "Грифон" та "Сокіл". У 2011 році після автомобільної аварії був вимушений залишити службу за станом здоров'я. Почав працювати вчителем фізкультури у рідній школі. Захоплювався краєзнавством, водив школярів у походи. Згодом Максима запросили на роботу керівником гуртків Млинівського районного центру туристично-краєзнавчої творчості.

Був активним учасником Революції Гідності, потім добровольцем пішов на фронт, одним з перших записавшись до роти "Світязь". Отримав посаду командира взводу. Свій досвід і знання він намагався максимально передати іншим добровольцям, які прийшли до роти.

"У дитинстві Макс врятував мені життя," - друг Ігор

Загинув під час артилерійського обстрілу російськими військами під час прориву з оточення під Іловайськом (Донецька область). Бійці роти "Світязь" були у складі двох частин колони. Перша потрапила під артобстріл під селом Червоносільське, друга вийшла в сторону міста Комсомольське, де теж була розстріляна.

Вважався зниклим безвісті, знайдений серед похованих 1 жовтня під Запоріжжям невідомих героїв АТО. 27 грудня з воїнами попрощались в Луцьку. Похований на малій Батьківщині в селі Острожець.

"Невідомі солдати" роти "Світязь" повернулися на Волинь у цинкових трунах - спогади про полеглих героїв роти "Світязь"

У рідній школі Максима Ляшука відкрили меморіальну дошку

Указом Президента України № 213/2015 від 9 квітня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіонализм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом "За мужність" III ступеня (посмертно).

Версія для друку

Написати родині Додати інформацію
Показати: