Гладков Андрій Валерійович

Дата народження: 14.11.1976
Дата загибелі: 29.08.2014
Звання: Майор
Підрозділ: Оперативне командування "Південь"
Місце проживання: Запоріжжя, Запорізька область, Україна
Місце загибелі: Іловайськ, Донецька область, Україна
Сім'я: Мати, дружина, доньки (2001 р.н. та 2006 р.н.)

Проживав у м. Запоріжжя. Майор, офіцер управління радіотехнічних військ в/ч А1314 (Дніпропетровськ) Оперативного командування «Південь».

Служив у Запорізькому радіотехнічному батальйоні, був переведений у Дніпропетровськ в оперативне командування «Південь».

У зоні АТО керував безпілотними літальними апаратами.

Загинув під час прориву з «котла» під Іловайськом. У машину противник влучив з гранатомету, в результаті чого двоє офіцерів загинули, водія було поранено, а також загинув командир 121-го полку зв'язку полковник Кифоренко Б. Б., який перебував у цій машині.

Упізнаний за ДНК-експертизою серед похованих на Кушугумському цвинтарі під Запоріжжям невідомих Героїв АТО. Родичі вирішили не ексгумувати тіло військового, 28 січня 2015 року відбулася церемонія прощання з офіцером.

Указом Президента України № 311/2015 від 4 червня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

Версія для друку

Показати: